www.cvonline.hu

Telemarketinges Munkatárs

  • A hirdetés 609 napja lejárt

A

Nádor Rendszerház

keres értékesítés támogató csapatába megbízható, precíz, munkájára igényes

Telemarketinges munkatársat.

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelek telefonos megkeresése
  • Ügyféligények felmérése
  • Telefonon történő tárgyalási időpont egyeztetés üzletkötőink számára
  • Adatbázis összeállítása és frissítése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Stressz és monotónia tűrés
  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • Lelkes, lendületes, kitartó személyiség
  • Telemarketinges és B2B területen szerzett tapasztalat előny
  • Legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, tartós együttműködés
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Folyamatos szakmai felkészítés és oktatás
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fix munkabér
  • 6 órás munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Cégünkről további információkat a honlapunkon talál: Link megjelenítése

Ha szeretnéd lendületes, célorientált csapatunkat erősíteni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod a lenti e-mail címre bruttó bérigény megjelölésével.