www.cvonline.hu

Telemarketinges munkatárs

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, piacon is versenyképes, magyar tulajdonú vállalkozás értékesítés támogató csapatába keres megbízható, precíz, munkájára igényes telesales-es munkatársat. Cégünkről további információkat a honlapunkon találsz: Link megjelenítése

Feladatok:

  • Adatbázisunkból (hideg és meleg) kimenő hívások indítása
  • Ügyféligények felmérése
  • Telefonon történő tárgyalási időpont egyeztetés üzletkötőink számára
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • VCC rendszer adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Telemarketinges / telesales-es tapasztalat előny
  • B2B területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Stressz és monotónia tűrés
  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • Versenyszellem
  • Lelkes, lendületes, kitartó személyiség
  • Szabálykövető magatartás

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, tartós együttműködés
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Folyamatos szakmai felkészítés és oktatás
  • Sikerorientált csapat, támogató vállalati kultúra
  • Fix munkabér + cafetéria + teljesítményarányos jutalék

Munkavégzés helye:

Ha szeretnéd lendületes, célorientált csapatunkat erősíteni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő