www.cvonline.hu

Telemarketinges munkatárs

  • A hirdetés 831 napja lejárt

Svéd érdekeltségű világcég, telemarketinges munkakörbe kreatív, jó kedélyű, anyagilag motiválható kollégát keres. Ha szeretsz telefonálni és tudsz csapatban dolgozni, akkor itt a helyed. Megbecsült tagja lehetsz egy jól működő nemzetközi cégnek.

Feladatok:

  • Telefonos ügyintézés, hideg, meleg hívások indítása
  • Új ügyfelek felkutatása telefonon keresztül
  • NEM MLM, NEM ÉRTÉKESÍTÉS

Elvárások:

  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • A teljesítmény orientáltság alapkövetelmény

Amit kínálunk:

  • Bejelentett hosszú távú munkaviszony
  • Alap fizetés + jutalék
  • 4-6-8 órás bejelentett munka
  • Fiatalos csapat
  • Kellemes környezet
  • Folyamatos szakmai képzés
  • Önálló, kreatív munkavégzés
  • Cafeteria
  • Tárgyi ösztönzők

Egyéb információ:

  • Azonnali munkakezdési lehetőség, kiváló fizetéssel
  • X. kerület (közel az Örs vezér teréhez)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő