www.cvonline.hu

Telemarketinges munkatárs

  • A hirdetés 811 napja lejárt

A

Nádor Rendszerház

4-6 órában

Telemarketinges

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • potenciális ügyfelek telefonos megkeresése
  • a cég értékesítési tevékenységének elősegítése
  • munkakörrel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • adatbázis frissítése

Elvárások:

  • érettségi
  • telefonos vagy személyes értékesítésben szerzett tapasztalat
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • eredményorientált szemlélet, dinamizmus
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, internet használat
  • határozott, proaktív kommunikációs stílus,
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • rugalmasság,
  • terhelhető, stressz-tűrő, motiválható személyiség

Amit kínálunk:

  • kampányokkal folyamatosan támogatott munkavégzés
  • folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • részmunkaidős munkavégzés,
  • kulturált környezet
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő