www.cvonline.hu

Telemarketinges munkatárs

  • A hirdetés 825 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, piacon is versenyképes, magyar tulajdonú vállalkozás értékesítés támogató csapatába keres megbízható, precíz, munkájára igényes telemarketinges munkatársat. Cégünkről további információkat a honlapunkon találsz: Link megjelenítése

Feladatok:

  • Adatbázisunkból kimenő hívások indítása
  • Telefonon történő tárgyalási időpont egyeztetés üzletkötőink számára
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum 1 éves telemarketinges tapasztalat
  • B2B területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Stressz és monotónia tűrés
  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • Versenyszellem
  • Lelkes, lendületes, kitartó személyiség

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, tartós együttműködés
  • Otthonról végezhető munka
  • Rugalmas munkaidő
  • Teljesítményarányos jövedelem
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Munkakezdés előtt szakmai felkészítés és termékismereti oktatás
  • Sikerorientált csapat

Munkavégzés helye:

Ha szeretnéd lendületes, célorientált csapatunkat erősíteni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Távmunka / Otthoni munka
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő