www.cvonline.hu

Telemarketinges munkatárs

  • A hirdetés 974 napja lejárt

Az Egyenlő Foglalkoztatásért Szociális Szövetkezet munkatársat keres telemarketinges munkatárs pozícióba tatabányai munkavégzéssel. Hátrányos helyzetű munkavállalók jelentkezését is várjuk (hátrányos helyzetű munkavállaló, aki: az ötvenedik életévét betöltötte, vagy a huszonötödik életévét nem töltötte be, vagy legalább 6 hónapja regisztrált álláskereső, esetleg egy, vagy több eltartottal egyedül élő felnőtt stb.).

A Telemarketinges munkatárs feladatai:

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Időpont egyeztetés
  • Különféle termékek értékesítésének támogatása
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Nyitott személyiség
  • Önállóság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai képzések
  • Kezdés: augusztus

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő