www.cvonline.hu

Telemarketinges munkatárs

  • A hirdetés 1067 napja lejárt

Magyarországon 23 éve sikeresen működő nemzetközi cég budapesti irodája keres

telemarketinges munkatársat.

Munkavégzés helye: 15. kerület

Ideje: 13:30-19:30

Feladat:

  • időpont egyeztetés területi képviselőink részére (nem telefonon való értékesítés)
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolat tartás

Elvárások:

  • kiemelkedő kommunikációs képesség
  • kreativitás
  • telemarketinges gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • bejelentett hosszú távú munkaviszony
  • folyamatos képzések
  • családias légkör
  • egyéb tárgyi ösztönzők

Bérezés:
Alapbér+jutalék+Erzsébetutalvány

Jelentkezését várjuk önéletrajzzal az alábbi e-mail címre, vagy telefonon Molnár Melindánál H-P 10-14, 06-20-399-7735.

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...