www.cvonline.hu

Telemarketinges munkatárs

  • A hirdetés 1276 napja lejárt

Magyarország elsőszámú direktértékesítő cége, az egyik legeredményesebb irodájába keres munkatársat már meglévő telemarketinges csapatába.

Feladatok:

-          régi és új ügyfelek telefonos megkeresése időpont egyeztetés céljából

-          értékesítő kollégákkal való kapcsolattartás, időbeosztásuk kezelése

-          adminisztratív feladatok ellátása

Szakmai tapasztalat nem szükséges!

Nem kell értékesíteni telefonon keresztül!

A munkavégzés helye: Pécs

Munkaidő: 13.00 – 19.00 óráig

A felkínált havi jövedelem: fix + versenyképes jutalék

A munkába lépés időpontja: azonnal

Amit kínálunk:

-          bejelentett, hosszú távú munkavégzés

-          kiemelkedő, versenyképes fizetés

-          Erzsébet utalvány

-          tárgyi kiírások nagyobb értékben

-          ingyenes, folyamatos képzések

-          több, mint 15 éves szakmai tapasztalat

-          színvonalas munkakörnyezet

-          fiatalos légkör

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

- jó beszéd- és kommunikációs képesség

- határozottság

- ügyfélorientált gondolkodásmód

- megbízható, pontos munkavégzés

- kiváló problémamegoldó képesség

- kreativitás

- önmotiváció

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a megadott e-mail címen keresztül.