www.cvonline.hu

Telemarketinges munkatárs (6689)

  • A hirdetés 947 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:

Telemarketinges munkatárs

Elvárások:
•Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Rugalmasság, precizitás
•Önállóság és határozottság
•MS Office ismerete
•Ügyfélorientált gondolkodás
•Jó problémamegoldó képesség
Előny:
•Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
•Hasonló területen (Call Center, piackutatás) szerzett gyakorlat
•Német/angol nyelvtudás szóban és írásban
•Erős informatikai ismeret
Megbízónk profilja:
•HR szolgáltató
Feladatok:
•Vállalati ügyfelek telefonos megkeresése
•Időpont egyeztetés
•Piackutatás
•Meglévő adatbázis frissítése
•Ügyfelek adatainak egyeztetése
•Egyéb adminisztrációs tevékenységek végzése
Juttatások:
•Versenyképes jövedelem
•Részmunkaidős, napi 4-6 órás rugalmas munkavégzés
Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs
•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "TELEMARKETING".