www.cvonline.hu

Telemarketinges csoportvezető

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Partnercégünk részére új kollégát keresünk Miskolcra az alábbi pozícióba:

Feladatok:

•             önálló értékesítési csapat létrehozása, toborzás

•             munkatársak mentorálása, képzése

•             munkatársak beszámoltatása

•             motivációs stratégia kidolgozásában való aktív részvétel

•             irodai fegyelmi rend kialakítása, betartatása

•             üzleti terv készítése és megvalósításukhoz kapcsolódó statisztikák vezetése

Elvárások:

•             önálló munkavégzésre való képesség

•             munkatársak képzésére, mentorálására való képesség

•             feladattudatosság, munka iránti megfelelő alázat

•             célorientáltság

•             fegyelmezettség

•             MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Értékesítési, biztosítási területen szerzett vezetői tapasztalat előnyt jelenthet.

Amit kínálunk:

•             kihívást és örömet nyújtó feladatkör

•             folyamatos vezetői támogatás

•             stabil cégháttér

•             versenyképes fizetés: garantált, fix jövedelem, ehhez kapcsolódó teljesítményarányos

bérezés és bónuszok

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.