www.cvonline.hu

Telemarketing - Telesales munkatárs

  • Company_icon EU Információ Management Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Meghatározó piaci szerepet betöltő, négy éve stabilan működő cégünk, az EU MANAGEMENT KFT. munkatársakat keres

Telemarketing - Telesales

csapatába szeptemberi kezdéssel.

Az ideális jelölt:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • kiváló a kommunikációs készsége
  • bírja a telefonállással járó monotonitást
  • szereti a kihívásokat
  • eredményorientált
  • rendelkezik felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel

Előnyt jelenthet:

  •  hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Feladatai:

  • területi szűrések készítése
  • hideghívások indítása
  • új ügyfelek szerzése
  • meglévő ügyfelek aktiválása, kezelése

Amit nyújtunk:

  • stabil háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • 120.000,-Ft fix + teljesítményarányos bérezés
  • szakmai felkészítés
  • lendületes, fiatalos csapat
  • modern, kényelmes munkakörülmények
  • képzések, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerületi irodánk

Fényképpel ellátott önéletrajzát várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Telefonos értékesítő
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Telemarketinges
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű