www.cvonline.hu

Telemarketing supervisor

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 978013

Több mint 20 éves szakmai múlttal rendelkező nemzetközi felnőttképzéssel foglalkozó partnercég hazai leányvállalata megbízásából keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Telemarketing csapat felügyelete, munkájuk koordinálása, ellenőrzése, eredményességük fejlesztése,
  • marketing kampányok tervezésében és lebonyolításában való részvétel,
  • operátorok munkaidejének és munkarendjének koordinálása,
  • operátorok értékelése,
  • beosztás, létszámigény figyelemmel kísérése,
  • tréningek lebonyolítása,
  • rendszeres marketing statisztikák és riportok elkészítése,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • adatbázis kezelése,
  • egyéb panaszkezelési, irodai ad-hoc feladatok.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • proaktív hozzáállás, önállóság és határozottság,
  • telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat.

Juttatások:
  • Stabil hátterű vállalati munkakörnyezet,
  • novemberi kezdés,
  • fiatalos csapat,
  • versenyképes fizetés.

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség.

  • Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát várjuk! Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megegyező pályázókat tudjuk értesíteni!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: H - P irodai munkarendben