www.cvonline.hu

Telemarketing munkatárs

  • A hirdetés 646 napja lejárt

Az FCR Media Group magyarországi leányvállalata az MTT Media Kft, amelynek termékei 23 éves múltra tekintenek vissza, megújuló csapatába keres kollégákat

pozícióra az alábbi feltételekkel.

Feladat:

- Telefonon történő tárgyalási időpont egyeztetés üzletkötőink számára, megadott céglista alapján

- A vállalat évtizedes múltra visszatekintő internetes felületeinek és nyomtatott termékeinek telefonon történő értékesítése

- Kimenő és bejövő hívások kezelése

- A munkavégzés adminisztrációja

Elvárás

- Minimum 1 éves telefonos értékesítésben/időpont egyeztetésben szerzett tapasztalat

- Minimum középfokú végzettség

- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

- Rátermettség

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Amit nyújtunk

- Alkalmazotti jogviszony

- Alapfizetés + magas teljesítményalapú javadalmazás

- Potenciális ügyféllisták

- Hosszú távú stabil munkalehetőség

- Modern munkakörnyezet

- Heti 40 órás munkaidő (H-P, napi 8 óra)

- Munkakezdés előtt szakmai felkészítés és termékismereti oktatás

- Folyamatos szakmai támogatás

- Munkába járás támogatása

- Béren kívüli juttatási rendszer

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő