www.cvonline.hu

Telemarketing munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 815368

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk folyamatos munkavégzéssel és azonnali munkakezdéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kimenő hívások kezdeményezése,
  • partner- és ügyfél elégedettségi felmérése,
  • szolgáltatások (kapcsolódó biztosítások) kiajánlása,
  • egyéb adminisztrációs tevékenységek végzése.
Elvárások:
  • Hasonló területen (telemarketing, értékesítés) szerzett gyakorlat,
  • legalább középfokú végzettség,
  • erős MS Office felhasználói ismeretek, előny: SAP ismeret,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés, stabil hátterű, nagyvállalati munkakörnyezet,
  • fiatalos csapat,
  • teljes munkaidő,
  • fix bérezés: bruttó 150.800 Ft/ hó
  • próbaidő után cafeteria + egyéb juttatások,
  • nem jutalékos kifizetés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület.
  • Munkaidő:
  • H - P: 9.00 - 17.20
  • Referencia kód: TM - 01
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül