www.cvonline.hu

Telemarketing munkatárs

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Cégünk 2006 óta működik az IT piac területén, mint rendszerintegrációs cég. Ügyfeleink számára nyújtunk tanácsadást és üzemeltetés támogatást. 2009 óta, mint hivatalos Microsoft oktatóközpont és Pearson VUE vizsgaközpont foglalkozunk rendszergazdák, rendszermérnökök és architekt szakemberek képzésével és vizsgáztatásával. Ügyfélkörünkben, első sorban közép- és nagyvállalati ügyfelek találhatók meg, akik számára az oktatások során nyújtott magas szakmai színvonal mellett, a szolgáltatásaink szervezése alatt is a minőséget képviseljük.

Képzési szolgáltatásaink értékesítése céljából keresünk elszánt, kitartó és rátermett Telemarketinges munkatársat.

Feladatok:

  • Tanfolyamok és vizsgák telefonos értékesítése
  • Tárgyalások szervezése a menedzserek számára
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Ügyfelekkel történő igényegyeztetések, rendszeres igényanalízis
  • Lemondások kezelése és ezzel együtt megtartási tevékenység végzése

Elvárások:

  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Word és Excel alapszintű ismerete
  • Gyors döntési képesség és eredményorientált szemlélet
  • Helyzetfelismerő képesség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Nyitottság, dinamizmus, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Színvonalas, kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fix alapbér (Senior státuszba kerülve növekszik) + teljesítményarányos jutalék

Ha úgy érzed nálunk a helyed, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat, nettó bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol