www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 916851
lejárt
Tech People FEJLÉC

Nagy múltú, informatikai és mérnöki munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó cég azonnali munkakezdéssel keres

Telemarketing munkatársat

részmunkaidős (4 órás) pozícióba.

Feladatok:

- meglévő adatbázisból új megbízások generálása,
- hideghívások, új potenciális megbízók felkutatása,
- kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

- kíváló kommunikációs készség,
- felhasználói szintű számitástechnikai ismeretek
- legalább két éves értékesítési/telemarketing tapasztalat,
- értékesítési affinitás, önálló munkavégzés
- tárgyalás-technikai ismeretek,
- precízség
- középfokú - lehetőleg kereskedelmi, vagy gazdasági - végzettség

Előny:

- angol/német nyelvtudás
- munkaerőközvetítő cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- kellemes munkakörnyezet Budapest központjában
- alapbér plusz teljesítményalapú jutalék
- korszerű technikai támogatottság

Amennyiben érdekli a munkalehetőség, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Humán erőforrás
Régió