www.cvonline.hu

Telemarketing munkatárs / Call center operátor

  • A hirdetés 50 napja lejárt

Vezető nemzetközi pénzintézet

pozícióba keres új kollégákat csapatába.

Főbb feladatok:

  • Tárgyalás és szerződés előkészítés meglévő, illetve érdeklődő ügyfeleink igényei alapján a vállalat pénzügyi és biztosítási termékei és szolgáltatásai vonatkozásában
  • Potenciális ügyfelek telefonon történő tájékoztatása, szolgáltatások értékesítéséhez kapcsolódó igényfelmérés
  • Kimenő hívások indítása és tárgyalási időpontok egyeztetése a tanácsadó kollégák részére meglévő adatbázis alapján
  • Proaktív értékesítési technikák alkalmazása
  • Munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat pénzügyi illetve egyéb termék/szolgáltatás telefonos értékesítésében és/vagy időpont egyeztetésben
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfél és eredményorientált szemlélet
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Tanulékonyság, terhelhetőség
  • Nagyfokú monotonitás tűrés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (fix + jutalék)
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Főállású munkavégzési lehetőség teljes vagy részmunkaidőben
  • Minőségi szakmai felkészítés, oktatások, tréningek
  • Folyamatos mentori támogatás
  • Fiatalos, barátságos csapat

Munkavégzés helye:
Budapest vagy Tatabánya

Fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével!