www.cvonline.hu

Telemarketing munkatárs 4 órában

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 850358

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba részmunkaidőben:

Feladatok:
  • Vállalati ügyfelek telefonos megkeresése,
  • időpont egyeztetés,
  • piackutatás,
  • meglévő adatbázis frissítése,
  • ügyfelek adatainak egyeztetése,
  • egyéb adminisztrációs tevékenységek végzése.
Elvárások:
  • Hasonló területen (Call Center, piackutatás) szerzett gyakorlat,
  • legalább középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
Előny:
  • Élelmiszeripari - kereskedői tapasztalat,
  • angol nyelvismeret.
Amit kínálunk:
  • Munkavégzés helye:
  • Budaörs - Ipartelep (kijárás céges busszal megoldható!)
  • Munkaidő:
  • H - P napi 4 órában
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Egyéb:
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.