www.cvonline.hu

Telemarketing – Telesales

  • A hirdetés 168 napja lejárt

A

Nádor Rendszerház Kft.

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • hideg és meleg hívások kezdeményezése vállalati ügyfelek felé
  • tárgyalási időpontok telefonos egyeztetése
  • telefonhívások eredményeinek rögzítése, adatbázis karbantartása
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, adminisztráció

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • nyitott, érdeklődő személyiség
  • értékesítési szemlélet és ügyfélközpontú gondolkodás
  • legalább középfokú végzettség
  • nagyfokú precizitás és önállóság
  • rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség
  • felhasználó szintű informatikai (Word, Excel) ismeretek

Amit kínálunk:

  • 6 órás munkaviszony
  • fix fizetés
  • barátságos munkakörnyezet

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a lenti e-mail címen lehet.