www.cvonline.hu

Telekommunikációs üzemeltető

  • A hirdetés 208 napja lejárt

Multinacionális cégek részére, speciális telekommunikációs szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan terjeszkedő, budapesti központú vállalkozás keres Miskolc, Szentes és Budapest munkavégzésre olyan munkavállalót, akik az alábbi elvárásoknak eleget tesznek:

Feladatok:

  • telekommunikációs bázisállomások üzemeltetése és karbantartása
  • hibakeresés, egyszerűbb műszeres mérések elvégzése
  • hibás alkatrészek cseréje az állomásokon

Elvárások:

  • legalább középfokú (érettségi) végzettség
  • jogosítvány napi szintű használata
  • középszintű számítástechnikai ismeretek
  • hatékony problémamegoldó képesség, precizitás
  • önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás, dinamikus személyiség
  • kreativitás, tanulási készség
  • 1-2 éves tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • angol nyelv ismerete előny!

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatal csapat
  • karrier lehetőség
  • folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • a piacon jelenleg létező legújabb technológiák

Munkavégzés helye:
Miskolc, Szentes, Budapest

e-mailben küldött fényképes önéletrajz.

Jelentkezéseket az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő