www.cvonline.hu

Telekommunikációs ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 969492

Telekommunikációs területen szeretnél szakmai gyakorlatot szerezni? Olyan munkahelyre vágysz, ahol folyamatos képzések által előrelépési lehetőségek várnak Rád?

Ha érdekel a telekommunikációs terület, akkor Téged is várunk egy dinamikusan fejlődő call center partnerünk meglévő csapatába

pozícióba

Mik a feladatok?

  • Eltökélt célod egy profi szervezet életének szerves tagja légy?
  • Betekintést szeretnél nyerni egy sikeres call center életébe?
  • Itt a lehetőség, nálunk ezt mind megkaphatod!
  • Feladataid közé tartozik a meglévő lakossági ügyfelekkel való kapcsolattartás, telekommunikációs szolgáltatásokkal kapcsolatos meglévő szerződések aktualizálása és minden egyéb adminisztratív feladat ezzel kapcsolatban.

Ha magadra ismersz az alábbi felsorolásból, nincs más dolgod, mint jelentkezz!

  • Ha rendelkezel középfokú végzettséggel és jól kommunikálsz, könnyen meggyőzöl bárkit, felhasználói szinten kezeled a számítógépes programokat és nem riaszt vissza az irodai munka, akkor nálunk a helyed!

Előnyt jelent:

  • Nem baj, ha nincs tapasztalatod, nálunk a legjobbak segítenek kitanulni a szakma minden fortélyát!

Mit kínálunk munkádért cserébe?

  • Rugalmas munkaidőt; azaz úgy alakítod a munkaidőt, ahogy Te szeretnéd, hétfőtől péntekig reggel 8 és este 8 óra között napi 6 vagy 8 órában. Fejlődésed érdekében folyamatos képzési lehetőségeket biztosítunk számodra, hogy te lehess a legjobb a szakmában! Szakmai gyakorlatodat is szívesen leigazoljuk, és mellé még fizetést is biztosítunk!  Ha igazán jó vagy abban, amit csinálsz, házon belül előrelépési lehetőség is vár Rád! Mindezt hosszútávon, modern munkakörnyezetben a 13. kerületben, kiváló megközelíthetőség mellett!

Amit a Prohuman kínál Önnek:

  • Hosszútávú, stabil munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el hozzánk fényképpel ellátott önéletrajzod, hogy még egy lépéssel közelebb kerülj céljaid eléréséhez!