www.cvonline.hu

Telekommunikációs telepítő

  • Az állásajánlat lejárt.

Multinacionális cégek részére, speciális telekommunikációs szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan terjeszkedő, budapesti központú vállalkozás keres magyarországi munkavégzésre olyan munkavállalót, aki az alábbi elvárásoknak eleget tesz:

Feladatok:

  • Telekommunikációs erősítők és antennák telepítése
  • Antennakábelek behúzása

Elvárások:

  • jogosítvány napi szintű használata
  • hatékony problémamegoldó képesség, precizitás
  • ápolt megjelenés
  • önálló munkavégzés
  • kreativitás, tanulási készség
  • 1-2 éves tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatal csapat
  • karrier lehetőség
  • folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • a piacon jelenleg létező legújabb technológiák

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: e-mailben küldött fényképes önéletrajz

Jelentkezéseket az alábbi címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest