Telekommunikációs tanácsadó (lakossági / Soho) és csoportvezető

  • A hirdetés 1219 napja lejárt

 A Magyar Telekom hivatalos viszonteladó Partnere

munkatársakat keres

munkakörbe Budapest és Pest megye területére

Talpraesett, értékesítői tapasztalattal, kimagasló önszervező és kommunikációs képességgel rendelkező kollégákat keresünk, új lendületes csapatunkba.

Ha a versenyszellem és a digitális érettség is a vénádban van,

akkor hozd hozzánk az egyéniséged, csatlakozz Te is a Telekom csapatához!

Mert szerintünk egy munkahelyen nem kell feladni a szenvedélyedet, a kreativitásodat vagy az egyéniségedet. Mi hiszünk abban, hogy ezek a munkádban is a hasznodra válnak, értéket teremthetsz velük.

Téged keresünk:

  • Ha kiválóan kommunikálsz, jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, és nincs számodra lehetetlen feladat
  • Ha szerinted is mindig az ügyfeleink állnak a középpontban
  • Ha van értékesítési szemléleted
  • Ha önálló, pontos és dinamikus vagy, de sose hagyod otthon a vidámságodat, az egyéniségedet

Ami pedig a tudásodat illeti, rendelkezz minimum középfokú végzettséggel és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel. Emellett elvárás az erkölcsi bizonyítvány és a vállalkozói igazolvány.

Ezek lesznek a feladataid:

  • A Telekom termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése lakossági és üzleti ügyfeleknek
  • Igényfelmérés és tanácsadás
  • Ügyfelekkel kapcsolattartás, személyes felkeresés, mert a kiváló ügyfélélmény rajtad is múlik
  • Adminisztráció
  • A napi munka mellett folyamatos ismeretfejlesztés és a telekommunikációs piac változásainak figyelemmel kísérése

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Területi kizárólagosság
  • Háttértámogatás
  • Címanyag előkészítés
  • Piacvezető vállalat fiatalos, vidám, de eredményorientált csapatába tartozás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, részvétel szakmai és értékesítői képzéseken
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Kedvezményes mobiltelefon használat
  • Előrelépési lehetőség - a legeredményesebb kollégák megpályázhatják a csoportvezetői pozíciót is.

Várunk téged is a Telekom közösségébe, küldd el fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola