www.cvonline.hu

Telekommunikációs tanácsadó - Bács-Kiskun megye, Cegléd

  • A hirdetés 689 napja lejárt

Magyarország piacvezető telekommunikációs szolgáltatója több milliárd forintos beruházást hajt végre annak érdekében, hogy 2018-ra minden háztartásban elérhető legyen a szélessávú internet szolgáltatás.

A Magyar Telekom partnereként feladatunk, hogy a szolgáltatást minden háztartásba eljuttassuk, ennek érdekében korlátozott számú kollégát keresünk

TELEKOMMUNIKÁCIÓS TANÁCSADÓ

munkakörbe Bács-Kiskun megye és Cegléd területére

Legyél Te is részese ennek a hatalmas projektnek, vagy oszd meg a lehetőséget ismerőseid között!

Feladatok:

  • A Telekom termékeinek és szolgáltatásainak személyes, az ügyfelek lakóhelyén történő értékesítése (mobil, vezetékes, TV, internet)
  • A teljes portfólióra vonatkozó szerződések megkötésére.

Elvárásaink:

  • jó problémamegoldó és szervező képesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • direkt értékesítési tapasztalat előnyt jelent, de ennek hiánya nem kizáró ok!
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítmény alapú jövedelem
  • folyamatosan bővülő ügyfélkör
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • fiatalos, vidám, eredményorientált csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség/szakmai és értékesítői képzéseken való részvétel
  • kedvezményes mobiltelefon használat
  • versenyeken való részvételi lehetőség (értékes nyereményekkel)

Téged is várunk a Telekom partnereinek csapatába!

Küldd el fényképes önéletrajzodat a pozíció nevének megjelölésével az alábbi  e-mail címre!

Helyek Bács-Kiskun
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő