www.cvonline.hu

Telekommunikációs szakértékesítő

  • A hirdetés 932 napja lejárt

Az Integra Connect Kft. - a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos, kiemelt partnere - felvételt hirdet telekommunikációs szakértékesítő pozícióra.

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest és Budaörs kiemelt forgalmú üzletei, bevásárlóközpontokban
  • A munkakör időtartama: határozatlan

Feladatok:

  • Az üzletet személyesen felkereső ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása.
  • A Magyar Telekom csoport teljes portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása.
  • A Magyar Telekom csoport szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése.
  • Az iparági változások miatt folyamatos tanulás, önfejlesztés.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség
    • Minimum középfokú végzettség
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kompetenciák:
    • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
    • Nyitottság, empátia, ügyfélcentrikusság
    • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
    • Stressztűrés, kitartás
    • Határozott fellépés és értékesítési szemlélet
    • Tanulási, megújulási kedv

Előny:

  • Személyes vagy telefonos értékesítői tapasztalat
  • Angol alapfokú társalgási szint

Amit nyújtunk:

  • Teljesítményalapú, kiemelkedő jövedelem
  • Stabil szervezeti háttér, hosszú távú munkakör
  • Vonzó, innovatív szervezeti kultúra
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Nagyszerű vállalati légkör, elkötelezett munkatársakkal

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő