www.cvonline.hu

Telekommunikációs Sales Projekt Manager

  • A hirdetés 1152 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Az értékesítési területhez tartozó projektek teljeskörű lebonyolítása
  • Projekt tervek elkészítése, prezentációk tartása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok, tervek készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a társosztályokkal
  • Új értékesítési csatornák, illetve partnerek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása, új csatornaindítási projektek koordinálása
  • Értékesítéshez tartozó folyamatok kialakítása, karbantartása
  • Új értékesítési csatornákhoz és partnerekhez tartozó értékesítési tervek teljesítése
  • A szolgáltatás értékesítéséhez szükséges eszközök, információs anyagok, nyomtatványok folyamatos biztosítása az új értékesítési csatornák számára
  • Új és meglévő értékesítési csatornákhoz tartozó motivációs rendszer és ösztönző programok kialakítása, mérése
  • Piaci információk begyűjtése, továbbítása a vezetés felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Lakossági szolgáltatáscsomagok értékesítésében való jártasság
  • Külső értékesítési csatorna menedzselésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat előny
  • Saját értékesítési hálózat kialakításában, fejlesztésében szerzett tapasztalat előny
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Kitűnő problémamegoldó- és kommunikációs készség, megbízható, határozott személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és kompenzációs csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet, modern irodai kialakítás
  • Folyamatos tréning lehetőségek
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő