www.cvonline.hu

Telekommunikációs mérnök

  • A hirdetés 1185 napja lejárt

Feladatok:

  • Viszonteladó partnerek pre- és post-sales műszaki támogatása
  • Napi kapcsolattartás ügyfelekkel magyar nyelven, beszállítókkal angol nyelven
  • Árajánlat kalkulációk, árlisták készítése, árajánlatok kiadása
  • A céges weblap bizonyos területeinek rendszeres frissítése
  • A cég belső informatikai rendszerének felügyelete
  • Hírlevelek megfogalmazása, kiküldése

Elvárások:

  • Telefon alközpontok alapos műszaki ismerete (analóg/digitális/ISDN/IP/SIP/VoIP)
  • Hálózatok gyakorlati ismerete (switching, wifi)
  • Windows operációs rendszerek ismerete
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • Terhelhetőség, kiváló kommunikációs készség, „oktatói affinitás”

Ami előnyt jelent:

  • Telekommunikációs termékek nagykereskedelmében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Unify (Siemens) HiCom, HiPath, OpenScape rendszerek mély műszaki ismerete
  • Cisco tudás
  • Microsoft Lync tudás
  • Avaya tudás
  • Linux tudás
  • VMware tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Rendkívül stabil vállalati háttér
  • Változatos, izgalmas feladatkör
  • Mobiltelefon használat
  • További juttatások megegyezés szerint

  • Fényképes önéletrajz
  • Fizetési igény megjelölése
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol