www.cvonline.hu

Telekommunikációs mérnök

  • A hirdetés 552 napja lejárt

Mobil hálózatmérő és optimalizáló csapatunkba keresünk
fiatal, dinamikus

munkatársat

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes képes angol nyelvtudás;
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó készség;
  • Külföldi munkavégzés;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Navigációs szoftverek ismerete;
  • Mérési, optimalizációs tapasztalat;
  • Mérési és optimalizáló szoftverek ismerete, újak gyors elsajátítása
  • Legalább 3 éves, balesetmentes vezetési tapasztalat.
  • Telekommunikációs hálózati technológiák ismerete

Előnyök, melyek könnyebbé, komfortosabbá tehetik a munkavégzést:

  • Projekt szemlélet
  • Francia, német vagy norvég nyelvtudás;
  • Korábbi angliai munkavégzés;

Feladatok:

Meglévő rádióhálózatok mérése és ennek dokumentálása külföldi projekteken, emellett a rádióhálózati hibák javítása és a rendszer rádiós optimalizációja a paraméterek finomhangolásával. Ezeken felül szükség esetén új hálózatok tervezése (lefedettség, paraméterek, frekvencia, stb.) költséghatékony jelleggel. Továbbá kapcsolattartás a megrendelővel és az általa vagy közösen kialakított feltételrendszernek megfelelő eredmény rendszeres riportozása.

Olyan személyiségeket keresünk, akik képesek az önálló munkavégzésre, emellett hisznek a csapatszellemben és ezáltal jól tudnak alkalmazkodni más emberekhez. A közös munka során az esetlegesen felmerülő problémák, nehézségek elől nem hátrálnak meg, hanem kreativitásukkal és problémamegoldó képességükkel elhárítják azt.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatások;
  • külföldi munkában való tapasztalatszerzés
  • szakmai fejlődés lehetősége és ezzel arányosan emelkedő munkabér