www.cvonline.hu

Telekommunikációs hálózati technikus

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Távközléstechnikai tervező és kivitelező kft. keres Telekommunikációs hálózati technikust az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Telekommunikációs és IP alapú hálózatok elemeinek konfigurálása (leírás alapján)
  • Intuitív hibakeresés, hálózati hibák elhárítása budapesti és vidéki helyszíneken
  • Távközlési eszközök karbantartása, karbantartási dokumentáció készítése

Elvárás:

  • Telekommunikációs és IP hálózati ismeretek min. 2-3 év releváns gyakorlattal
  • Erős- és gyengeáramú ismeretek
  • Irodai, valamint rajzoló programok ismerete (Office, AutoCad és/vagy CorelDraw)
  • Szakmai szintű angol nyelvismeret dokumentációk megértéséhez
  • Jó problémamegoldó készség
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Egyéb információ:

Munkavégzés budapesti telephelyről indulva országos kiterjedésű hálózatban, rugalmas munkarendben, esetenként akár több napos kiszállással.

Magyar nyelvű önéletrajz megküldése fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol