www.cvonline.hu

Telekommunikációs értékesítési specialista

  • A hirdetés 390 napja lejárt

A Novala Net Kft. - a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos, kiemelt partnere - felvételt hirdet Telekommunikációs értékesítési specialista pozícióra.
Ez a pozíció izgalmas kihívás mindazoknak, akik hisznek a bizalmon alapuló kapcsolatokban és a magas színvonalú szolgáltatások értékesítésének lehetőségében. A telekommunikációs piac legszélesebb szolgáltatási palettáját (mobil, otthoni, IT) kínáljuk azoknak a jelentkezőinknek, akik szeretnek az értékesítés világában mozogni és munkájuk jelentős részében emberekkel kapcsolatban lenni.

Új munkatársaink szakmai elindulását átfogó és jól bevált betanulási programmal támogatjuk, ami segíti őket a kitűzött értékesítési célok elérésében és a szakmai fejlődésükben.
Várjuk azoknak a jelentkezését, akinek fontos a teljesítmény alapú, magas szintű jövedelem, motiválja a telekommunikációs iparág dinamizmusa, és már gondol a nyugdíjának összegére is!

A munkavégzés helyszíne: Budapest és Budaörs kiemelt forgalmú üzletei, bevásárlóközpontokban (Aréna, Westend, Europeum, Lurdy-ház, budaörsi, soroksári Auchan, Petőfi S. utca)
A munkakör időtartama: határozatlan

Feladatok:

  • A Magyar Telekom csoport mobil- és otthoni szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése.
  • Az üzletet személyesen felkereső ügyfelek szakszerű, barátságos, konzultatív jellegű kiszolgálása.
  • A Magyar Telekom csoport teljes portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása.
  • Az iparági változások miatt folyamatos tanulás, önfejlesztés.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség:
    • Minimum középfokú végzettség
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kompetenciák:
    • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
    • Segítőkészség, motivált személyiség
    • Közvetlenség és ügyfélorientált szemlélet
    • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
    • Stressztűrés, kitartás
    • Határozott fellépés és értékesítési szemlélet
    • Tanulási, megújulási kedv
    • A vállalati irányelveknek megfelelően dolgozik

Előny:

  • Személyes értékesítői tapasztalat
  • Angol alapfokú társalgási szint

Amit nyújtunk:

  • Teljesítményalapú, kiemelkedő jövedelem
  • Átlag feletti, 100%-ban bejelentett fizetés,
  • Stabil szervezeti háttér, hosszú távú munkakör
  • Vonzó, innovatív szervezeti kultúra
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Nagyszerű vállalati légkör, elkötelezett munkatársakkal

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő