www.cvonline.hu

Telekommunikációs egység operátor

  • Company_icon CTDI Kft.
  • Location_icon XVIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó vállalat.
Munkatársat keresünk telekommunikációs egységek kozmetikai felújítására

bruttó 105 000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZ nov. 9-30. közötti belépés esetén
pozícióba a következő feltételekkel.

A MUNKAKÖRT MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK IS BETÖLTHETIK.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőségi ellenőrzése
  • Tisztítás, tesztelés
  • Szét-összeszerelés
  • Csomagolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Megbízhatóság
  • Monotonitástűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektrotechnikusi/szakmunkási vagy egyéb releváns végzettség és/vagy tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Bruttó 151 000 Ft /hónap alapbér
  • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hónap belépési szint
  • Bruttó 105 000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZ a november 9-30. között saját állományba, első alkalommal belépett munkavállalók részére
  • Nettó 20 000 Ft/hó TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ utalványban minden munkakör esetén (Connected Home)
  • Nettó 8 000 Ft/hó JELENLÉTI BÓNUSZ utalványban
  • Nettó 50 000 Ft AJÁNLÁSI BÓNUSZ utalványban
  • Műszakpótlék
  • Túlóra pótlék
  • Bejárási költség térítés.
  • Munkásszálló biztosítása térítésmentesen
  • Bejelentett munkahely
  • Megbízható vállalati háttér
  • Többműszakos munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi email címre vagy hívja munkaidőben a +36 1 2961 876 telefonszámot.

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Elektrotechnikus
Gyártás / Termelés > Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Megváltozott munkaképességű