Telekommunikációs egység operátor SZÁLLÁSSAL (próbaidő után alapbér + cafetéria + bónuszok akár 230.000 Ft bruttó értékben)

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk telekommunikációs egységek kozmetikai felújítására,
Operátor
pozícióba a következő feltételekkel.

Amit kínálunk:

  • Alapbér bruttó 141 000 Ft / hónap; próbaidő után bruttó 151 000 Ft / hónap
  • Nettó 20 000 Ft / hónap teljesítménybónusz utalványban minden munkakör esetén (Connected Home)
  • Nettó 50 000 Ft ajánlási bónusz utalványban
  • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hónap (étkezési jegy, helyi bérlet, lakástörlesztés stb.)
  • Munkásszálló biztosítása térítésmentesen (60 km-nél messzebb lévő állandó lakhely esetén)
  • Budapestre bejárás költségtérítése (tömegközlekedés 100 %-ban, autóval 15 Ft/km)
  • Műszakpótlék.
  • Túlóra pótlék.
  • Bejelentett munkahely.
  • Megbízható vállalati háttér.
  • Többműszakos munkarend.

Feladatok:

  • Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőségi ellenőrzése
  • Tisztítás, tesztelés
  • Szét-összeszerelés
  • Csomagolás

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Megbízhatóság
  • Monotonitástűrés

Előny:

  • Elektrotechnikusi / szakmunkási vagy egyéb releváns végzettség és/vagy tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

A munkakört megváltozott munkaképességűek is betölthetik!

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés: folyamatos, azonnali

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Megváltozott munkaképességű