www.cvonline.hu

Telekommunikációs asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 903539
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk  telekommunikációs asszisztenst.

Feladatok:

  • Adategyeztetés telefonon kiemelt ügyfél dolgozóival

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Magas kommunikációs készség
  • MS Office teljes körű ismerete  (Excel, Word  ismeret alapkövetelmény)
  • Pontosság, precizitás
  • Munka heti 20 órában történő vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 640 Ft/óra
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!