www.cvonline.hu
Telefonos vállalati ügyfélmenedzser (PJ3771)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.05.
Jelentkezési határidő: 2015.09.10.
Hirdetés azonosító: 956394
lejárt

Budapesti székhelyű, ügyféltámogatással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Telefonos vállalati ügyfélmenedzser

Feladatok:

- Termékek és szolgáltatások ajánlása, értékesítése kis- és középvállalatok számára
- Ügyfélkör bővítése belső adatbázisból
- Bejövő telefonhívások fogadása, kezelése, problémamegoldás
- E-mailes kapcsolattartás üzleti ügyfelekkel, társosztályokkal
- Szerződéses dokumentumok előkészítése, kezelése
- Adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:
- Legalább középfokú iskolai végzettség
- Ügyfélorientáltság, értékesítői szemlélet
- Kiváló kapcsolatteremtő készség
- Határozottság, magabiztosság
- MS Office ismeretek

Amit partnerünk kínál:
- Modern, esztétikus irodai környezet
- Budai munkavégzés jól megközelíthető helyen
- Hosszú távú együttműködés
- Szakmai felkészítés, belső tréning programok
- Karriermenedzsment, fejlődési lehetőség
- Versenyképes bérezési csomag

Kérjük, magyar nyelvű, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.