www.cvonline.hu

Telefonos ügyintéző

  • A hirdetés tegnap lejárt

A PRÉMIUM Pénztárcsoport folyamatosan bővülő, dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Beérkező hívások fogadása, kimenő hívások kezdeményezése
  • Információnyújtás, adategyeztetés
  • Ügyfelek tájékoztatása a vállalat szolgáltatásairól, értékesítés
  • Reklamációkezelés
  • E-mailek megválaszolása
  • Ügyfelek kiszolgálása a személyes ügyfélszolgálati irodában
  • Egyéb, a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Tapasztalat ügyfélszolgálatban/ügyfélkezelésben
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Értékesítés-orientált attitűd
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

Előnyt jelenthet:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Hosszú távban gondolkodunk: határozatlan idejű jogviszony, bejelentett bér
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk: alapfizetés, jutalék, cafeteria, bónusz
  • Rugalmas munkafeltételeink vannak: 8 órás munkaidő, változó munkabeosztás

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Frissített önéletrajzodat pozíció és fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016