www.cvonline.hu

Telefonos Ügyintéző

  • A hirdetés 231 napja lejárt

Nemzetközi vállalatcsoport tagjaként, a belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén meghatározó vállalat vagyunk. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók. További sikereink és a folyamatosan növekvő igények teljesítéséhez elhivatott kollégát keresünk, 2 műszakos munkarendbe, határozatlan időre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő hívások kezelése
  • Az Ügyfélszolgálatra telefonon érkező érdeklődések, igények kezelése, megválaszolása
  • Az Ügyfélszolgálaton történő adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelektől származó észrevételek/visszajelzések továbbítása az illetékes osztályok felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gyakorlott MS Office használat (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Választékos szóhasználat, kifejezésmód
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Magas fokú stressz- és monotonitástűrés
  • Önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol és/vagy Román nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat, jó légkör, kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség (képzések, tréningek)
  • Határozatlan idejű munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő