www.cvonline.hu
Telefonos ügyintéző (Referenciaszám: PJ4055)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.10.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 993674
lejárt

Törökbálinti partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe, határozatlan időre:

Telefonos ügyintéző

Feladatok:
- Ügyfelekkel történő telefonos egyeztetés tartozásokról
- Részletfizetés/haladék adása az ügyfélnek
- A részletfizetés nyomon követése
- Adminisztráció

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség (érettségi)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs készség
- Ügyfélorientált beállítás, pontosság, precizitás,

Amit a megbízónk kínál:
- Határozatlan idejű munkaszerződés,
- Minőségi munkakörnyezet
- Bejárás ingyenes vállalati autóbusszal a Népligettől és a Kelenföldi Pályaudvartól

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó-Juhász Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.