www.cvonline.hu

Telefonos ügyintéző-pénzügyi területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 346926

5. és 14. kerületi Call Center megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba.

Feladatok:
  • megadott adatbázisból ügyfelek felkeresése telefonon,
  • adatok egyeztetése, szükség esetén helyesbítése,
  • új szolgáltatások, kedvezőbb lehetőségek ismertetése,
  • igénylés továbbítása a bank felé,
  • folyamat pontos adminisztrálása az adott program(ok)ban.
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • értékesítési vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség!
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület (Thököly út és Hungária krt. kereszteződése), vagy 5. kerület, Arany János utcai metrómegálló.
Egyéb:
  • Munakidő:
  • 8 órás munkavégzés esetén: 8:00-16:00 vagy 12:00-20:00
  • 6 órás munkavégzés esetén: 8:00-14:00 vagy 14:00-20:00
  • JELENTKEZZEN, HA:
  • sokszor érezte már, hogy bővebb ismeretekre szeretne szert tenni pénzügyi területen, eligazodni a banki ajánlatokat illetően,
  • biztos alkalmazotti jogviszonyra vágyik vállalkozói igazolvány helyett,
  • értékesítési területen szeretne magas jövedelemre szert tenni, de elege van a csak jutalékos fizetésből,
  • szívesen látna el összetett feladatkört ügyfélkezelés területén, ahol nyomon követheti a folyamatokat,
  • felesleges termékek értékesítése helyett az ügyfél számára is hasznos, komoly banki ajánlatokkal foglalkozna,
  • nem szeretné ismerőseit adatbázisként kezelni,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget keres egy biztos háttérrel rendelkező cégnél,
  • részmunkaidőben (4 vagy 6 órában) vagy főállásban szeretne dolgozni!
  • 4 órás munkára is van lehetőség délután: 16:00-20:00
Kapcsolat:
Jelentkezni önéletrajzzal a VÁLLALNI KÍVÁNT ÓRASZÁM MEGJELÖLÉSÉVEL az E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, illetve érdeklődni a 06-20/252-8747 telefonszámon.