www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálatos

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1014071

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélmegkeresések fogadása,
  • biztosítási termékekkel kapcsolatos segítségnyújtás,
  • ügyfélkiszolgálással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • állományápolás.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • pontosság, határozottság, türelmes személyiség,
  • jó stressz tűrő és konfliktuskezelő készség.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • fiatalos csapat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • változatos feladatkör,
  • munkavégzés helye: Budapest.

  • Fényképes önéletrajzzal, bérigénnyel és a pozíció megnevezésével várjuk a jelentkezéseket. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Budapest