www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálatos - Délutáni részmunkaidőben

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1041301
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy kozmetikai szerekkel foglalkozó multinacionális vállalat részére keresünk telefonos ügyfélszolgálati munkatársat részmunkaidőben!

Feladatok:

  • Beérkező hívások kezelése
  • Tanácsadókkal való kapcsolattartás
  • Kimenő hívások indítása, lebonyolítása
  • Felmerülő kérdések megválaszolása, segítségnyújtás
  • Online segítségnyújtás
  • Együttműködés társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás és hozzáállás
  • Megbízható, önálló és hatékony munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Precizitás és határozottság

Munkaidő: Hétfő-péntekig napi 4 óra 16:00-20:00 (az első hónap betanulási időszak, ekkor napi 8 órát kell dolgozni 08:00-16:30 között)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése