www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati - vezető munkatárs

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálati komplex feladatok ellátása és a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Magyar és angol nyelvű ügyfelekkel történő egyeztetés, valamint tájékoztatás a szolgáltatásról, az érdeklődő ügyfelek minőségi kiszolgálása
  • Koordinációs, szervezési feladatok, kapcsolattartás orvosokkal, egészségügyi intézményekkel
  • Probléma- és panaszkezelés
  • Adatrögzítés
  • Operátorok munkájának irányítása
  • Folyamatok fejlesztése
  • Motivációs rendszer fejlesztése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Adatszolgáltatás a vezetőség részére

Elvárások:

  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Call Center vezető munkakörben szerzett 2-4 év tapasztalat
  • Egészségügyi ellátásban szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • Szervezőképesség
  • Önálló és hatékony munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Lelkes és lendületes csapat
  • Modern, minőségi munkakörnyezet
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével, fizetési elvárásával és munkába állásának legkorábbi idejének megadásával a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk!