www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1375 napja lejárt
Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk folyamatos munkavégzéssel és azonnali munkakezdéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Telefonon érkező megkeresések szakszerű kezelése,
  • ügyfelek adatainak egyeztetése, reklamációk kezelése,
  • levélben, faxon, e-mailen érkező ügyek intézése,
  • ügyfélmegkeresésekből adódó, egyéb adminisztrációs tevékenységek végzése.
Elvárások:
  • Hasonló területen (Call Center, ügyfélszolgálat) szerzett gyakorlat,
  • legalább középfokú végzettség,
  • erős MS Office felhasználói ismeretek, előny: SAP ismeret,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • üzleties megjelenés.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés, stabil hátterű, nagyvállalati munkakörnyezet,
  • fiatalos csapat,
  • bruttó 156.900 Ft/hó teljes munkaidőben+cafeteria,
  • 4 hónap után egyéb juttatások,
  • nem jutalékos kifizetés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P napi 8 vagy 4 órában, 7.00 és 20.00 között csúsztatott beosztásban (13.ker.), munkalehetőség vállalható akár részmunkaidőben is (napi 4 óra).
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia kód: ÜI-01