www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ - rész munkaidőben -

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 911378

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk folyamatos munkavégzéssel és azonnali munkakezdéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Bejövő hívások fogadása, telefonon érkező megkeresések szakszerű kezelése,
  • ügyfelek adatainak egyeztetése,
  • reklamációk kezelése,
  • levélben, faxon, e-mailen érkező ügyek intézése,
  • ügyfélmegkeresésekből adódó adminisztrációs tevékenységek végzése.
Elvárások:
  • Hasonló területen (Call Center, ügyfélszolgálat) szerzett gyakorlat,
  • legalább középfokú végzettség,
  • MS Office felhasználói ismeretek, előny: SAP ismeret,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.
Előny:
  • Középfokú angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés, stabil hátterű, nagyvállalati munkakörnyezet,
  • napi 4 órás munkavégzés,
  • bruttó 87.500 Ft/hó részmunkaidőben,
  • próbaidő után cafeteria + egyéb juttatások,
  • nem jutalékos kifizetés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: H - P napi 4, 7.00 és 20.00 között csúsztatott beosztásban.
Kapcsolat:
Referencia kód: 4 órás munkavégzés esetében: TEL-04

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör és munkaidő tárgy mezőben történő megnevezésével.