www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző angol nyelvtudással

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 812666

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk folyamatos munkavégzéssel és azonnali munkakezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Klasszikus telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása,
  • bejövő magyar és angol nyelvű hívások fogadása,
  • reklamációk kezelése, adatok egyeztetése,
  • levélben, faxon, e-mailen érkező ügyek intézése,
  • egyéb, ad-hoc jellegű irodai adminisztráció.
Elvárások:
  • legalább középszintű aktív ANGOL nyelvtudás!
  • hasonló területen (Call Center, ügyfélszolgálat) szerzett gyakorlat,
  • legalább középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
  • üzleties megjelenés.
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (call-center, ügyfélszolgálat)
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, nagyvállalati munkakörnyezet,
  • fiatalos csapat,
  • bruttó 168.800 Ft/ hó teljes munkaidőben,
  • próbaidő után cafeteria + egyéb juttatások,
  • nem jutalékos kifizetés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület
  • Munkaidő:
  • Napi 8 óra: hétfőtől péntekig, 7:00-20:00-ig csúsztatott műszakokban
  • Referencia kód: ACC-01
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címen keresztül: E-mail cím megjelenítése