Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység - rugalmas munkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 801433
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal piacvezető telekommunikációs területen működő partnercégünk részére "HELPDESK" területre munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása
  • Telefonos segítségnyújtás a cég ügyfelei részére
  • Hibabehatárolás és hibafelvétel
  • Műszaki tanácsadás és tájékoztatás
  • Kapcsolattartás az ügyféllel

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Érettségi
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Folyamatos munkavállalás minimum 6 hónapig

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig, 06.00 - 22.00 között  - hetente minimum 24 órában (napi 4-6-8 óra)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Folyamatban lévő informatikai tanulmányok ( nem feltétel )

Amit kínálunk

  • Kiemelt munkabér - buttó 800 Ft/óra
  • Bónusz kifizetésének lehetősége
  • Rendkívűl rugalmas munkaidő beosztás
  • Órarendhez igazítható munkarend
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Gyakorlat és tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá regisztrációt követően!