Telefonos ügyfélszolgálati / Telesales munkatárs (részmunkaidős)

  • A hirdetés 1073 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.

Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Telefonos ügyfélszolgálati / Telesales munkatárs (részmunkaidős) munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Ügyfelek telefonon történő megkeresése értékesítés, ügyfélaktivizálás valamint keresztértékesítés céljából.
  • Ügyfél-elégedettség felmérés, egyéb szolgáltatási kampány lekövetése. Tranzakciók rögzítése.
  • Naprakész termék, ügyvitel- és rendszerismeret az ügyfélkiszolgálás és termékértékesítés hatékonysága érdekében.
  • A feladat elvégzéséhez szükséges képzéseken való részvétel, az ott megszerzett tudás folyamatos frissítése, fejlesztése.
  • Ügyfélhívások kapcsán felmerült ügyfélészrevételek továbbítása a vezető felé. Napi hívásokról statisztika készítése, hívás aktivitás rögzítése a vonatkozó belső szabályok szerint.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kitűnő szóbeli kommunikáció (választékos beszéd)
  • Számítógép gyors, rutinszerű használata

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Társalgás szintű angol nyelvismeret (szóban)

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő