www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs/Recepció

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 919763
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • beérkező feladatok kezelése
  • adminisztratív tevékenység elvégzése
  • ügyfélkezelés, adminisztratív tevékenység

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • angol nyelvvizsga
  • angol nyelv aktív használata szóban és írásban
  • jó problémamegoldó készség
  • önállóság, precizitás

Munkaidő: Rugalmas beosztás: H-V 9:00-19:00 napi 5 órában délelőtt vagy délután

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 650 Ft/óra+ hétvégi pótlékok
  • kellemes légkör
  • hosszú távú munkavégzés

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon.

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre:Link megjelenítése