www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 984979

Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra munkatársakat keres rész- és teljes munkaidős munkarendben azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe: Tapasztalt és pályakezdő jelöltek jelentkezését egyaránt várjuk rész- és teljes munkaidős telefonos ügyfélszolgálati pozíció betöltésére!
Feladatok:
  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés,
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság,
  • Monotónia tűrés
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Fix alapbér+mozgó bér+jutalék
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • 4/6/8 órás munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Telefonos ügyfélszolgálati területen/ értékesítésben szerezett releváns tapasztalat előny

Nyelv:
  • Magyar

Munkavégzés helye:
  • Budapest