www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 978831
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal piacvezető, telekommunikációs partnercégünk, a Magyar Telekom Nyrt. részére keresünk Telefonos, bejövő híváskezelő ügyfélszolgálati tevékenység ellátására nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása
  • Telefonos segítségnyújtás a lakossági ügyfelek részére
  • Hibabehatárolás, hibafelvétel (betanítást követően és folyamatos mentorálás mellett)
  • Tanácsadás és tájékoztatás
  • Kapcsolafelvétel és napi kapcsolattartás az ügyfelekkel (call center operátori munkakörben)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi és betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Folyamatos munkavállalás minimum az őszi félévre
  • Pontos, precíz munkavégzés és jó kommunikációs készség

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig, 06.00 - 23.00 között - hetente minimum 20-25 óra teljesítése kötelező!

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyamatban lévő informatikai tanulmányok (előny,de nem feltétel!)

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Rendkívül rugalmas, órarendhez igazítható, előre tervezhető munkaidőbeosztás

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!