www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 630 napja lejárt

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető

magán-egészségügyi szolgáltatója,

ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő sikeres magyarországi csapatunkba

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat

keresünk.

Feladat:

  • Ügyfélszolgálatra beérkező telefonok előírás szerinti felvétele, kezelése
  • Teljeskörű információnyújtás a cég szolgáltatásairól
  • Webes érdeklődő kérdéseinek megválaszolása
  • Csoportos időpontfoglalások elvégzése igény szerint
  • Esetenként kimenő kampányhívásokban való aktív részvétel

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Telefonos ügyfélszolgálaton/Call Centerben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors tanulási készség
  • Ügyfélorientált attitűd

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és perspektíváját
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő